Ahmet Ümit
0 ürün - 0,00TL

Ahmet Ümit

Aşkın bütün halleri...Tutkunun aklımızı ele geçirmesi. Kötülüğün en güzel biçimi... Rezil olmaktan duyduğumuz haz...Kırılan umutlarımızın lezzetli ked..

18,50TL

-23%
Ahmet Ümit Aşkımız Eski Bir Roman

İstanbul’da bir kanun adamı, sokaklarda bir suç bilgesi. Başkomser Nevzat, karmaşık cinayetleri çözerken insan ruhunun derinliklerinde gezinmeye devam..

17,00TL 22,00TL

Ahmet Ümit Beyoğlu'nun En Güzel Abisi

Beyoğlu'nun En Güzel Abisi Aşk, yaşamı; cinayet, ölümü sıradanlıktan kurtarır. Yılbaşı gecesi işlenen bir cinayet... Tarlabaşı’nın arka sokakları..

29,00TL

Ahmet Ümit Elveda Güzel Vatanım

Devletin Derinlikleri, Toprağın Derinliklerinden Daha Karanlıktır.1926 yılının o hüzünlü sonbaharı. Osmanlı İmparatorluğu yıkılmış, genç cumhuriyet ay..

32,00TL

Ahmet Ümit Elveda Güzel Vatanım(Okumayan Kalmasın)

Ahmet Ümit Elveda Güzel Vatanım (Okumayan Kalmasın) Hala Okumadınız mı?1926 yılının o hüzünlü sonbaharı. Osmanlı İmparatorluğu yıkılmış, genç cumhuriy..

15,00TL

Ahmet Ümit Kırlangıç Çığlığı

"Vicdanını yitirmiş bir dünyadan başka nedir ki cehennem?"Acıyı gördüm. Gözlerinin ortasında bir çiçek gibi büyüyen irisin önce ağır ağır büzülmesini,..

26,80TL

-18%
Ahmet Ümit Sis ve Gece

Aniden kaybolan genç bir kız:Âşık olduğu kızı arayan bir MİT görevlisi: Sedat. Yasak bir aşk. İstihbarat örgütünün içindeki entrikalar. Askerlerle, si..

18,00TL 22,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)